Odkazy

Mrkněte na přírodní doplňky stravy od německé firmy Tisso, které jsou čím dál více oblíbené. Najdete zde doplňky pro posílení imunity, hubnutí, pro zdravá střeva či detoxikaci organismu.

Solárium Most – Jana Hlaváčková ve svém JH Ateliéru nabízí kromě solária také komplexní kosmetické, manikúrní a pedikúrní služby.

Výživová poradkyně Hana Lang z Prahy nabízí testy potravinové intolerance a celostní přístup k řešení zdravotních obtíží. Na svých stránkách si vede i blog s velmi zajímavými články.

Koupelny Litvínov – rodinná firma Šujan ve prodejně nabízí kompletní sortiment ke koupelnám a kuchyním včetně dveří a vinylu, rovněž dokáží provést rekonstrukci Vaší koupelny i kuchyně.

Samoobslužná fotobudka k pronájmu v Praze od zábavní agentury Doprovodné programy.cz. Nesmí chybět na žádné společenské akci, jako jsou plesy či svatby.

Při prodeji bytu nebo domu nezapomeňte na home staging – takový ekvivalent pro módní styling, akorát pro nemovitosti :-).

O fenoménu home staging také píšou na floridaclub.cz. To svědčí o tom, jak je příprava domu nebo před prodejem či pronájmem nemovitosti důležitá.

Nízké sebevědomí, a jak ho řešit – terapeutka Jana Čechráková svým čtenářkám radí, jak si zvýšit sebevědomí, jak lépe komunikovat s lidmi. Jedna z oblastí je i revize šatníku, abyste nosila to, v čem se cítíte dobře, co podtrhuje vaši osobitost.

Nemovitosti Florida – realitní kancelář, která se zaměřuje na pronájem a prodej nemovitostí na Floridě.

Reklamní agentura Grafstudio se zabývá návrhem grafiky a výrobou různých propagačních materiálů: vizitky, billboardy, razítka, ale i číslo popisné na dům.

Velkou módní záležitostí jsou samozřejmě i svatby. Kromě perfektně padnoucího oblečení také budete potřebovat svatební techniku. Svatební stany, pódia, taneční parkety a mobiliáře si můžete nechat zajistit od agentury Start Production z Prahy.

Aktuality

Dny Marianne ve dnech 14.-16. dubna 2023

Dny Marianne jsou tady! Opět se můžeme těšit na nákupy se slevami. Dny Marianne proběhnou ve dnech 14.-16. dubna 2023. V OC …

Číst celé / 13. 04. 2023

Dny Marianne 16.-18. září 2022

Od pátku 16. do neděle 18. září 2022 proběhnou Dny Marianne. Čeká vás spoustu slev v oblíbených obchodech, a to nejen v …

Číst celé / 14. 09. 2022

Svatební veletrh v OC Šantovka

Na níže uvedeném odkazu najdete informace o svatebním veletrhu, který se bude konat v OC Šantovka dne 26. února 2022. Asi uvidíme …

Číst celé / 06. 02. 2022