sarka.pen@seznam.cz 607 771 225, 725 901 211 Chci schůzku

Odkazy

Mrkněte na přírodní doplňky stravy od německé firmy Tisso, které jsou čím dál více oblíbené. Najdete zde doplňky pro posílení imunity, hubnutí, pro zdravá střeva či detoxikaci organismu.

Solárium Most – Jana Hlaváčková ve svém JH Ateliéru nabízí kromě solária také komplexní kosmetické, manikúrní a pedikúrní služby.

Výživová poradkyně Hana Lang z Prahy nabízí testy potravinové intolerance a celostní přístup k řešení zdravotních obtíží. Na svých stránkách si vede i blog s velmi zajímavými články.

Koupelny Litvínov – rodinná firma Šujan ve prodejně nabízí kompletní sortiment ke koupelnám a kuchyním včetně dveří a vinylu, rovněž dokáží provést rekonstrukci Vaší koupelny i kuchyně.

Samoobslužná fotobudka k pronájmu v Praze od zábavní agentury Doprovodné programy.cz. Nesmí chybět na žádné společenské akci, jako jsou plesy či svatby.

Při prodeji bytu nebo domu nezapomeňte na home staging – takový ekvivalent pro módní styling, akorát pro nemovitosti :-).

O fenoménu home staging také píšou na floridaclub.cz. To svědčí o tom, jak je příprava domu nebo před prodejem či pronájmem nemovitosti důležitá.

Nízké sebevědomí, a jak ho řešit – terapeutka Jana Čechráková svým čtenářkám radí, jak si zvýšit sebevědomí, jak lépe komunikovat s lidmi. Jedna z oblastí je i revize šatníku, abyste nosila to, v čem se cítíte dobře, co podtrhuje vaši osobitost.

Nemovitosti Florida – realitní kancelář, která se zaměřuje na pronájem a prodej nemovitostí na Floridě.

Reklamní agentura Grafstudio se zabývá návrhem grafiky a výrobou různých propagačních materiálů: vizitky, billboardy, razítka, ale i číslo popisné na dům.

Velkou módní záležitostí jsou samozřejmě i svatby. Kromě perfektně padnoucího oblečení také budete potřebovat svatební techniku. Svatební stany, pódia, taneční parkety a mobiliáře si můžete nechat zajistit od agentury Start Production z Prahy.

Aktuality

Dny Marianne ve dnech 17.9.-19.9. 2021

Podzimní dny Marianne představují více než 750 nabídek do 4000 obchodů, se slevami až 50% a dárky k nákupům. Kupony najdete v …

Číst celé / 16. 09. 2021

Módní přehlídky slavných módních domů – jaro/léto 2021

Milí zákazníci, dovolila jsem si stáhnout a dát na svůj web přehlídky haute couture známých módních domů. Mělo by to být něco …

Číst celé / 28. 02. 2021

Dizajntrh 23.-24.11.2019

Více o události na facebooku. https://facebook.com/events/389643285035421/?ti=as

Číst celé / 12. 11. 2019